Jihoafrický tým Pecanwood College U18 se představí v Praze

2.4.2016

Ragbyová akademie Yvese Perrota a ragbyový oddíl Tatra Smíchov společně se svými partnery a za podpory velvyslankyně Jižní Afriky v České republice přichystali na třetí dubnový víkend opravdovou sportovní a ragbyovou lahůdku v podobě utkání s Pecanwood College z Jižní Afriky.

V neděli 17. dubna se na hlavním hřišti Tatry Smíchov na Praze 5, představí mladý výběr jihoafrických hráčů do 18 let. Jihoafričané s v České republice představí úplně poprvé a to zejména díky přátelství a aktivitě Andyho Chutera, anglického trenéra žijícího v Praze.

Zoom gallery

Za Pecanwood College v loňském roce nastupoval i odchovanec Říčan Albert Froněk, jehož současné sportovní výkony předurčují do budoucna k velkým možnostem a uplatnění v mezinárodním ragby.

Albert je také jedním z hráčů, které Ragbyová akademie Yvese Perrota podporuje a proto RAYP bude jeho sportovní, ale i životní kariéru nadále sledovat.

Soupeřem Jihoafrickému týmu budou především hráči Tatry Smíchov, kteří budou doplněni o několik talentovaných hráčů akademie.

Celý nedělní program je koncipován jako svátek mladého ragby a přátelství, vždyť na obou hřištích Tatry se představí více než dvě stovky mladých ragbistů. 

Budete li tedy mít chuť na ragby, víte kam v neděli 17. dubna zajít:

Program neděle 17. duben 2016 

Ulice Běžecká – Tréninkové hřiště RC Tatra Smíchov
10:30 do 13:00 hodin – Turnaj hráčů do 12 let 

Sportovní areál RC Tatra Smíchov – Ulice Smrčinovská
12:30 hodin – 1. liga ragby: "Naděje" Tatra Smíchov vs Sokol MH Ostrava
15:00 hodin – přátelsky: Tatra Smíchov + Ragbyová akademie Yvese Perrota – Pecanwood College (JAR)

Karel Ševčík

Ragby CZ > Jihoafrický tým Pecanwood College U18 se představí v Praze